Blog

Deskošnek

  • Video na YouTube

Vydáno
Komentáře Žádné

Ahoj, jmenuji se Karel Ulman a už od mládí miluji rébusy, hlavolamy a hlavně deskové hry.

Jako dítě jem hrál s rodiči karty, Kloboučku hop, šachy, dámu, pak už Automobilový závod, Kamionem po Evropě, Zajíc a ježek a třeba i raritku Stavíme Stalinův pomník.

Školou bylo moje hraní na dlouho umlčeno, ale ve skutečnosti jen čekalo na svůj čas. Probudilo se s karetkou BANG!, kterou jsme začali hrát po čajovnách i občerstveních. Od BANG!u už byla krátká cesta k dalším moderním deskovým hrám, se kterými vás tu budu postupně seznamovat.

Hrát, zkoušet deskové hry a ukazovat je dalším jsem chtěl už dlouhou dobu. S myšlenkou videí jsem si pohrával také, ale stále jsem kvůli svému zaměstnání programátora nemohl najít čas něco natočit. Obrat přišel až se soutěží 100 000 Deskofobie. Defintivně jsem se rozhodl něco natočit a nakonec rozhodnutí padlo na mou srdcovou hru Tikal a recenzi. V soutěži jsem obsadil 2. místo a od známých i kolegů sklidil spoustu chvály, což mě utvrdilo, že mám pokračovat.

A tak… vznikl Deskoš.cz s jeho roztomilým deskošnekem a právě ty čteš jeho řádky. No není to úžasné!

Vítej, přeji ti příjemné čtení článků, sledování videí a hlavně spoustu fajn spoluhráčů, se kterými můžeš strávit báječný čas u deskovek.

Autor
Kategorie

Komentáře

Komentáře jsou uzavřeny.