Hry

Chceš sehnat některou z her? Vyplň u nich počet kusů, které bys chtěl, tvůj email a pošli mi poptávku tlačítkem dole. Můžu ti je sehnat za uvedenou cenu.

Všechny uvedené hry jsem hrál, takže rád zodpovím tvé otázky. Kliknutím na název se rozbalí obrázek a stručný popis.

Všimni si, prosím, že nepoužívám baťovské ceny, ani nepoukazuji na slevy, ačkoliv si můžeš ověřit, že mé ceny jsou poměrně nízké.

Hra Recenze Deskoš.cz YouTube video Počet hráčů Herní doba Doporučený věk Cena Kolik chcete?
+ 11 nimmt! Počet hráčů 2-7 Herní doba 30m Věk 8+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 330 Kč ks
Jedna z karetních her rodiny 6 bere!, která u nás nevyšla. Jediná výjimka v nabídce, tuto hru jsem zatím nehrál.
+ 6 bere! limitovaná edice Počet hráčů 2-10 Herní doba 45m Věk 10+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 220 Kč ks
Poslední u nás vydaná 6 bere! Tato je speciální trochu inovovaným vzhledem karet a kartami s nulou, které ozvláštňují pravidla. 6 bere! je karetní hra, kdy se hráči snaží mazaným vynášením zbavit všech karet z ruky a žádné nezískat. Co však s tím udělat, když v řadě 6. karta bere?
+ Banana matcho Počet hráčů 2-6 Herní doba 25m Věk 6+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 500 Kč ks
Postřehová kostková hra, kdy jeden hráč hází 6 kostkami a snaží se naházet co nejlepší kombinaci symbolů, aby se posunul dál, a druhý se ho snaží zastavit hozením 3 symbolů opice. Kdo končí s házením, zapíská na banán a tím akce skončí. Pokud vyhrál bránící hráč, posune se o jedno políčko, pokud druhý, posune se o počet políček podle vzoru, který hodil. Poté hází další hráči v řadě. Kdo je první na vrcholu stromu, vyhrává.
+ Cartagena Počet hráčů 2-5 Herní doba 45m Věk 8+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 350 Kč ks
Skvělá hra, ve které každý hráč vede svých 6 námořníků skrz tunel z vězení do lodi. Pohyb se realizuje pomocí karet pirátských předmětů. Hra jde hrát ve dvou variantách, má jednoduchá pravidla, je zábavná a není na dlouho. Jedna z mých oblíbených her.
+ Chňapni čuníka Počet hráčů 1-5 Herní doba 15m Věk 8+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 175 Kč ks
Chňapni čuníka je postřehová hra, kde hráči sbírají kartičky s čuníky podle podobnosti, aby se změnil jen jeden znak. Protože je rozdáno hodně karet, nehrozí tolik, že se poškrábete atp. Když přimícháte ještě hru Chňapni pejska, může hrát až 8 hráčů.
+ Chňapni pejska Počet hráčů 1-5 Herní doba 15m Věk 8+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 175 Kč ks
Chňapni pejska je postřehová hra, kde hráči sbírají kartičky s pejsky podle podobnosti, aby se změnil jen jeden znak. Protože je rozdáno hodně karet, nehrozí tolik, že se poškrábete atp. Když přimícháte ještě hru Chňapni čuníka, může hrát až 8 hráčů.
+ Coloretto Počet hráčů 2-5 Herní doba 30m Věk 8+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 180 Kč ks
Jednoduchá, zábavná karetní hra, kde hráči sbírají krásné barevné karty s chameleony a chtějí mít jen karty 3 barev. Jak to tak bývá, není jednoduché toho docílit, protože se berou celé řady. Jedna z mých oblíbených her.
+ Cut the Rope Počet hráčů 2-8 Herní doba 15m Věk 6+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 220 Kč ks
Roztomilá hra pro ty, kteří znají z tabletů, kdo je Om Nom. Během hry se hráči snaží zbavit svého balíčku karet tím, že vrchní odkrytou kartu přiloží do některé ze čtyř řad uprostřed stolu. Musí se jim tam však hodit. Hezky provedená jednoduchá hra vhodná i pro děti. Podobná 6 bere! či The Game.
+ Eketorp Počet hráčů 3-6 Herní doba 60m Věk 10+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 330 Kč ks
Výborná hra s umisťováním vikingů, kdy hráči bojují o suroviny na stavbu opevnění a zároveň své opevnění chrání a na cizí útočí. Super hra za super cenu!
+ Fazole Počet hráčů 2-7 Herní doba 45m Věk 13+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 220 Kč ks
Vyjednávací hra, hráči opečovávají svá fazolová pole a pěstují vzácné i běžné druhy, které směňují za fazolary. Musí spolu komunikovat a obchodovat, protože ne vždy přichází ty správné druhy na ruku.
+ Galaxy Trucker Počet hráčů 2-4 Herní doba 60m Věk 10+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 700 Kč ks
Krásná vesmírná hra, kde nejdříve hrají všichni najednou a z vesmírného smetí staví vesmírné lodě, které se následně vydají na cestu, vzdorují různým nástrahám a vydělávají na dopravě nákladu a dalších aktivitách. Výborná hra, kterou si lze zahrát i na telefonech či tabletech. Autor Vláďa Chvátil!
+ Hanabi Počet hráčů 2-5 Herní doba 25m Věk 8+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 200 Kč ks
Výtečná kooperativní hra s jednoduchými pravidly. Hráči společně vytváří ohňostroj, který představují karty, které je potřeba postupně zařadit správně do řad. Dokáží to, když každý hráč vidí na karty spoluhráčů, ale ne na ty svoje?
+ Lewis and Clark Počet hráčů 1-5 Herní doba 120m Věk 14+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 800 Kč ks
Lewis and Clark je hra pro hlubší hraní, zajímavá, pěkně provedná, popisující objevitelskou cestu na severozápad Ameriky. Tuto hru ještě nemám úplně nahranou.
+ Mamma Mia Počet hráčů 2-5 Herní doba 30m Věk 10+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 200 Kč ks
Perfektní karetní hra, která procvičí pamatováka. Hráči pečou své pizzy přičemž sdílí balíček ingrediencí, do kterého přidávají ingredience a z kterého na konci kola také pečí. Kdo zvládne po 3. kole napéct více pizz?
+ Manila Počet hráčů 3-5 Herní doba 60m Věk 10+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 700 Kč ks
Strategická hra, kde je skvěle implementován prvek náhody. Hráči jsou obchodníky v přístavu a ovlivňují lodě se zbožím ve svůj prospěch. Na chvíli se mohou stát pojišťovacími agenty, piráty, lodníky či pomocníky v doku. Vše kombinují tak, aby jim to přineslo co největší zisk. Opravdu skvělá strategická hra, kterou mám moc rád.
+ Niagara Počet hráčů 3-5 Herní doba 45m Věk 8+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 720 Kč ks
Výtečná hra, ve které na rozbouřené Niagaře řídíte své dvě kánoe a sbíráte diamanty. Protihráči také a snaží se vám je navíc ukrást. Pozor však, abyste neskončili pod vodopády všichni. Hra má perfektní ztvárnění, které využívá i krabici. Má oblíbená hra.
+ Origin Počet hráčů 2-4 Herní doba 60m Věk 8+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 770 Kč ks
Skvělá rodinná hra, kdy na herním plánu světa rozšiřujete své kmeny a řídíte jejich evoluci. Samozřejmě se potkáváte s dalšími hráči, lehce bojujete, rozvíjíte kmeny, sbíráte jídlo, zabíráte užiny atd. Ze všech aktivit se dají získat body a je na hráči zvolit, na co je aktuálně výhodné se zaměřit. Hra obsahuje spoustu dřevěných sošek, které představují kmeny, tím je hodně výjimečná.
+ Qwirkle Počet hráčů 2-4 Herní doba 45m Věk 6+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 550 Kč ks
Povedená abstraktní hra, kdy hráči skládají symboly k sobě a snaží se vytvořit tzv. Qwirkle - všechny symboly různých barev. Hra má velké dílky, je vhodná i pro menší hráče, ale poskytuje slušnou strategii. Qwirkle mám rád.
+ Rat Hot Video na YouTube Počet hráčů 2 Herní doba 30m Věk 8+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 200 Kč ks
Krásná taktická hra plná koření a myšek vzdáleně připomínající domino, které se však staví i do výšky.
+ Room 25 Počet hráčů 1-6 Herní doba 30m Věk 13+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 520 Kč ks
Hra inspirovaná filmem Kostka. Tým hraje společně, ale má mezi sebou zrádce. Vše se odhalí časem. Postupně se odkrývá prostor, kde se hráči pohybují, ti se snaží přežít - zkoumat místnosti, bezpečnými procházet do nebezpečných raději nevstupovat a nakonec najít únikovou místnost a tu společně vysunout z bludiště ven.
+ Sabotér Počet hráčů 3-10 Herní doba 30m Věk 8+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 180 Kč ks
Výborná párty karetní hra se skrytými rolemi, kdy jeden tým hraje za trpaslíky a snaží se najít pokad, oproti tomu sabotéři jim škodí a chtějí si poklad rozdělit později sami. Blafování, škodění, ale i spolupráce, ostražitost a dobrý odhad, to vše je krédo této hry! Sabotéra hraju moc rád, hlavně včetně rozšíření.
+ Sabotér duel Počet hráčů 1-2 Herní doba 30m Věk 8+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 210 Kč ks
Varianta karetní hry Sabotér, kde hrají pouze dva hráči a handrkují se o to, kdo najde víc zlata. Pro ty, kteří nemají hráče po ruce, dobrá možnost, nicméně klasický párty Sabotér má kouzlo o mnoho větší.
+ Sabotér rozšíření Počet hráčů 2-12 Herní doba 45m Věk 8+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 190 Kč ks
Rozšíření pro výbornou hru Sabotér, které dává do hry další role a karty a hra je tak o mnoho zajímavější, ale také trochu složitější (hlavně přesná definice rolí). S rozšířením může hrát až 12 hráčů, což je slušný párty blafovací nářez! Sabotér s rozšířením je fakt pecka!
+ Samurai Spirit Počet hráčů 1-7 Herní doba 30m Věk 9+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 550 Kč ks
Proklatě těžká kooperativní hra, kdy 7 samurajů chrání svou vesnici před hordou nájezdníků. Je třeba vhodně zkombinovat jednotlivé osobnosti, dobře se rozhodovat a využívat speciálních schopností, jen tak samurajové splní svůj úkol. Hezké provedení a mega výzva!
+ Settlers: Zrod impéria Počet hráčů 1-4 Herní doba 90m Věk 10+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 820 Kč ks
Výtečná novinka pro až 4 hráče, každý představuje svůj národ a hraje svou strategii, protože se národy herně od sebe liší. Pomocí karet hráči staví budovy a tím získávají suroviny, mohou bořit soupeři budovy, své bránit atd. Při celkem jednoduchém principu, výtečná strategie.
+ Šílenej prófa Počet hráčů 3-5 Herní doba 20m Věk 10+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 180 Kč ks
Pěkná karetní štychová hra, kde hráči kalkulují se sbíráním rozkošných vícebarevných zkumavek. Výborná hra na chvilkové zpestření času.
+ Space Alert Počet hráčů 1-5 Herní doba 30m Věk 12+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 850 Kč ks
Originální hra, která využívá poslechu CD při hraní. Procvičíte pamatováka a rozhodování ve stresu. Z CD si poslechnete, co se bude dít a na to hráč naplánuje akce, aby ve vesmírné lodi přežil. Hru lze hrát i solitérně. Rozhodně stojí za to zkusit.
+ Střelené kachny Počet hráčů 3-6 Herní doba 20m Věk 10+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 230 Kč ks
Ztřeštěná párty hra s kachnami na rybníčku, kdy každý hráč ovlivňuje dění na rybníčku a snaží se střelit kachny ostatním a chránit kachny své. Hra ujde, ale má spousty herní režie.
+ Takenoko Počet hráčů 2-4 Herní doba 45m Věk 8+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 760 Kč ks
Hezky provedená hra s pandou a zahradníkem, kteří si tak trochu škodí. Hra rozhodně zaujme děti, ma zajímavý herní materál.
+ Vzhůru do podzemí Počet hráčů 2-4 Herní doba 30m Věk 10+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 300 Kč ks
Hezky provedená jednoduchá hra s pokoušením štěstí a blafováním, kdy musíte vážit, zda hrdinou být chcete, anebo ne. Hrdina bez meče s drakem nic nezmůže a to platí nejen v podzemí :). Jednoduchý princip, pěkná hra.
+ Zeměplocha: Ankh Morpork Počet hráčů 2-4 Herní doba 60m Věk 11+ Cena, za kterou jsem schopen hru sehnat 720 Kč ks
Výtečná strategická hra, ze které budou nadšení nejenom fanoušci Zeměplochy Terryho Pratchetta! Ve hře každý hraje za skrytou postavu, která má jiný úkol. Pomocí karet se po městě rozšiřujete, šíříte problémy, případně vraždíte atp. Časem získáváte peníze, budovy a využíváte svého vlivu. Tuhle hru si fakt rád zahraju.
Email: