Kalendář

Vydáno
Datum akce 8. srpna 2015 17:00
Komentáře Žádné

Po DeskoČesku je tu DeskoDěcko! Přijďte se podívat do Hradce Králové, kina Bio Central a zahrát si deskové hry určené dětem, případně hry rodinné, kde si zahrají i rodiče. Pravidla vám vysvětlí, hry doporučí, stačí jen přijít.

Hraní deskových her, narozdíl od těch počítačových, děti láká do kolektivu a učí přemýšlet, spolupracovat i zdravě soupeřit. Když přijdete už v 15:30, stihnete v kině premiéru nového animovaného filmu V hlavě. Deskovkové odpoledne začne hned po něm, takže si můžete užít skvělý celý den.

Facebook stránka akce: DeskoDěcko

Autor
Kategorie

Logo TableTop Day

Vydáno
Datum akce 11. dubna 2015
Komentáře Žádné

Kdo by neznal Willa Wheatona a jeho seriál TableTop , který nám příjemně a vtipně ukazuje hraní her v praxi!

Těm, kteří netuší, věnuji následující odstavec. Pořad se většinou věnuje jedné hře, kterou Will představí, představí i své spoluhráče (herci, tvůrci her či jiné osobnosti) a poté hru společně hrají, vtipně komentují své pohnutky, konání, nálady atd. Pravidla jsou vysvětlována postupně, s povedenými animacemi, jak přichází jednotlivé situace ve hře. Na konci je tzv. gauč poražených a u stěny vítězů získá vítěz certifikát úžasnosti. To vše kolem asi 30 minut.

Na TableTop se můžete podívat i česky díky serveru VideaČesky . Bohužel, nové překlady nevznikají tak často, jak bychom si přáli.

Na TableTop Day slaví Deskoš.cz narozeniny! Nyní ty nulté :). Děkuji, že jsi u toho.

Autor
Kategorie